Reality Záhorie - Viacgeneračná novostavba na úpätí Malých Karpát

+421 903 822 653 

Nehnuteľnosti na mape

Všetky Nehnuteľnosti

Reality

Viacgeneračná novostavba na úpätí Malých Karpát

Cena: 525 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Malacky
Obec:Jablonové
Ulica:
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:0
Úžitková plocha:350 m2
Plocha pozemku:1269 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:1469022

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Jablonové: Predaj novostavby 2-podlažného rodinného domu s podkrovím v príjemnej podkarpatskej obci s dobrou dostupnosťou do Bratislavy. 

Ide o nehnuteľnosť skolaudovanú v roku 2017, so zastavanou plochou 230 m2 (rodinný dom) + 32 m2 (garáž). Celá stavba bola realizovaná z nadštadardných moderných materiálov a technológií. Okná sú plastové s izolačným trojsklom, vonkajšie dvere plastové. Podlahy sú v izbách laminátové, v  obývačke, kuchyni a kúpeľniach je keramická dlažba. Strecha na časti domu je šikmá sedlová, zvyšná časť domu je zastrešená plochou strechou. Dom je napojený na elektrinu, plyn a vodovod, dažďová voda je odvedená do vsakovacieho systému. Splašková kanalizácia je odvedená do domovej žumpy. Vykurovanie rodinného domu je podlahové a teplovodné, s termostatickým ovládaním intenzity vykurovania. Zdrojom tepla je plynový kondenzačný kotol so zásobníkovým ohrievačom teplej úžitkovej vody. V obývacej izbe sa nachádza krbová vložka. V objekte sú zabudované dátové rozvody televízie a internetu, nachádza sa tu tiež bezpečnostný systém a domový telefón. 

Dom bol vsadený do terénu tak, aby svojou veľkosťou nenarušoval okolitú zástavbu a tiež doprial svojim obyvateľom komfort a súkromie. Je rozdelený na dve časti, ktoré sú navzájom dispozične aj funkčne prepojené. Prvá časť je dvojpodlažný dom s podkrovím, kde sa nachádza prevažne nočná kľudová zóna domu. Druhá časť má jedno podlažie zapustené do svahovitého terénu a obsahuje denné miestnosti, relaxačné priestory a technickú miestnosť.

Na prízemí sa nachádza zádverie, WC, šatník, sklad, schodisko, chodba, manželský apartmán s východou na terasu s vlastnou kúpeľňou (vaňa, WC), kuchyňa s kuchynskou linkou kompletnej vybavnou zabudovanými spotrebičmi, spojená s obývacou izbou s krbom. Na obývaciu miestnosť je napojená relaxačná časť so sprchou, WC, infrasaunou a oddychovou miestnosťou, terasa s prípravou na vonkajší bazén. Nachádza sa tu tiež sklad vína a miestnosť pre bazénovú technológiu.

Na poschodí sa nachádza chodba, schodisko, technická miestnosť, tri izby a dve kúpeľne (jedna so sprchou a WC, jedna so sprchou, WC a umývadlom).

V podkroví je chodba, kúpeľňa s WC a tri izby (jedna s prípravou na kuchynský kút).

Parkovanie áut je možné v nedokončenej garáži (momentálne v štádiu garážového státia), ktorú bude možné po jej dokončení prepojiť s rodinným domom. 

Na rozľahlom 12,5-árovom pozemku s exkluzívnym výhľadom je navezená ornica a posadené mladé ovocné stromčeky. K dispozícii je aj vlastná studňa. Súčasťou predaja je aj podiel na prístupovej komunikácii.

Po dokončení niekoľkých detailov v interiéri a úprave exetriéru nehnuteľnosť poskytne komfortné moderné bývanie pre početnú, prípadne viacgeneračnú rodinu.

Cena 525 000 €

Maklér:

makler
Maklér:Dušan
Telefón:0903822653
E-mail:info-ZVNC-mediator.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
globe