+421 903 822 653 

Nehnuteľnosti na mape

Všetky Nehnuteľnosti

Reality

Celoročne obývateľná chalupa vhodná na rekonštrukciu

Cena: 53 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Senica
Obec:Borský Svätý Jur
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:0
Úžitková plocha:100 m2
Plocha pozemku:1820 m2
Energ. certifikát:Nemá
 
ID inzerátu:1469026

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Borský Svätý Jur: Predaj staršieho rodinného domu v centre obce. Dom bol postavený okolo roku 1940 prevažne z pálenej tehly (malé percento je aj z nepálenej). Nehnuteľnosť sa dá rozdeliť na dve časti - prednú, zachovalejšiu, kde sa nachádza vstupná hala, dve spálne (od ulice), kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa s wc (úžitková plocha je cca 100 m2). V tejto prednej časti domu je začatá rekonštrukcia, dom je z väčšej časti vysušený, kúrenie je ústredné plynové s radiátormi, k dispozícii sú aj komíny na kachle. Je tu zavedená obecná pitná voda a kanalizácia je zvedená do septiku. V prednej časti je aj podbránie vhodné na parkovanie auta.

V druhej - zadnej časti domu sa nachádzajú dve priechodné izby a hospodárske miestnosti. Táto časť domu je podpivničená klenbovou pivnicou (5x4m).

Veľká záhrada dáva priestor aj na pestovanie ovocia či zeleniny. Na dvore sa tiež nachádza výdatná kopaná studňa. Celková výmera pozemku je 1820m2.

Dom je kúpou voľný, ideálny pre chalupárov, ktorí ocenia tiché prostredie obce ako aj blízkosť dvoch rekreačných oblastí s možnosťou kúpania, rybolovu cykloturistiky, hubárčenia (Tomky, Gazárka) a tiež blízkosť hraničných prechodov do Čiech a Rakúska.  

Maklér:

makler
Maklér:Dušan Frýbert
Telefón:0903822653
E-mail:frybert-ZVNC-mediator.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
globe