+421 903 822 653 

Nehnuteľnosti na mape

Všetky Nehnuteľnosti

Reality

MALACKY - Komplex služobných bytov v priemyselnej zóne

Cena: 1 520 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Malacky
Obec:Malacky
Ulica:Továrenská
Kategória:Komerčné objekty
Stav objektu:novostavba
Počet miestností:0
Úžitková plocha:1232 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:1469033

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Malacky: Ponúkame na predaj komplex 32 služobných bytov v priemyselnej časti mesta na Továrenskej ulici, v tesnej blízkosti diaľničného privádzača na diaľnicu D2. Táto industriálna lokalita bola už v minulosti investormi a odborníkmi na priemyselné a strategické nehnuteľnosti vyhodnotená ako jedna z najlepších na Slovensku. Momentálne sa tu nachádza viacero nadnárodných koncernov a dodávateľov pre automobilový priemysel.

Byty sa nachádzajú v novovytvorenom uzatvorenom oplotenom areáli a sú priamo dostupné z ulice Továrenská. Ide o súbor 32 bytov v dvoch jednopodlažných samostatných celkoch (16 bytov + 16 bytov), ktorých základná konštrukčno-dispozičná jednotka je opakujúca sa bunka tvorená štyrmi bytmi tak, že sú dva a dva byty prístupné z opačných strán objektu, priamo z priľahlého terénu. Každý byt tvorí samostatnú funkčnú časť stavby s vlastným vstupom.  

Byty o celkovej výmere 38,5 m2 sú jednoizbové so samostatným spacím kútom, prístupným z obývacieho priestoru. Súčasťou dispozície bytu sú aj kuchyňa, WC s kúpeľňou a zádverie. Majú moderné elektrické kúrenie a ohrev úžitkovej vody a tiež napojenie na vodovodnú, kanalizačnú a elektrickú sieť (nízka energetická náročnosť). Byty budú odovzdané v štádiu štandard (kuchynská linka, sanita, podlahy, svetlá, zásuvky a vypínače). Parkovanie je možné na vonkajších parkovacích státiach priamo v areáli. 

Z vizuálnej stránky je celý objekt navrhnutý ako prízemný, s jedným nadzemným podlažím, zastrešený sedlovou konštrukciou krovu. Svojím tvarom, výškovým zónovaním a celkovým architektonickým riešením bude objekt korešpondovať s jestvujúcou architektonickou štruktúrou okolitých objektov. Momentálne je vo výstavbe, predávať sa bude skolaudovaný, v štádiu štandard.

Celková výmera pozemku je 3449 m2.

Areál je na predaj ako celok, prípadne po jednotlivých štvorbytových bunkách.

Projekt je tiež možné rozšíriť o ďalší objekt s 22 bytovými jednotkami a pozemkom o výmere 2569 m2 (momentálne pred vydaním stavebného povolenia).  

Cena za dva objekty s 32 samostatnými bytmi vrátane pozemkov (3449 m2) je 1 520 000 Eur + DPH (=47.500,- Eur + DPH za jeden byt).

Maklér:

makler
Maklér:Dušan Frýbert
Telefón:0903822653
E-mail:frybert-ZVNC-mediator.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
globe