+421 903 822 653 

Nehnuteľnosti na mape

Všetky Nehnuteľnosti

Reality

MALACKY - Služobné byty v priemyselnej zóne

Cena: 2 200 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Malacky
Obec:Malacky
Ulica:Továrenská
Kategória:Komerčné objekty
Stav objektu:novostavba
Počet miestností:0
Úžitková plocha:1232 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:1469033

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj komplex 54 služobných bytov v priemyselnej časti mesta na Továrenskej ulici. Táto industriálna lokalita bola už v minulosti investormi a odborníkmi na priemyselné a strategické nehnuteľnosti vyhodnotená ako jedna z najlepších na Slovensku. Momentálne sa tu nachádza viacero nadnárodných koncernov a dodávateľov pre automobilový priemysel.

Byty sa nachádzajú v novovytvorenom uzatvorenom oplotenom areáli a sú priamo dostupné z ulice Továrenská. V prvej etape bolo postavených 32 bytov v dvoch jednopodlažných samostatných celkoch (16 bytov + 16 bytov), ktorých základná konštrukčno-dispozičná jednotka je opakujúca sa bunka tvorená štyrmi bytmi tak, že sú dva a dva byty prístupné z opačných strán objektu, priamo z priľahlého terénu. Každý byt tvorí samostatnú funkčnú časť stavby s vlastným vstupom. V druhej etape je naprojektovaných 22 bytov, z ktorých je 20 bytov v jednom objekte a dva byty sú v samostatnom vedľajšom menšom objekte.  

Byty o celkovej výmere 38,5 m2 sú jednoizbové so samostatným spacím kútom, prístupným z obývacieho priestoru. Súčasťou dispozície bytu sú aj kuchyňa, WC s kúpeľňou a zádverie. Majú moderné elektrické kúrenie a ohrev úžitkovej vody a tiež napojenie na vodovodnú, kanalizačnú a elektrickú sieť (nízka energetická náročnosť). Byty budú odovzdané v štádiu štandard (kuchynská linka, sanita, podlahy, svetlá, zásuvky a vypínače). Ku každému bytu je vytvorené 1 parkovacie státie priamo v areáli.

Z vizuálnej stránky je celý objekt navrhnutý ako prízemný, s jedným nadzemným podlažím, zastrešný sedlovou konštrukciou krovu. Svojím tvarom, výškovým zónovaním a celkovým architektonickým riešením bude objekt korešpondovať s jestvujúcou architektonickou štruktúrou okolitých objektov. Momentálne je vo výstavbe, predávať sa bude skolaudovaný, v štádiu štandard.

Celková výmera pozemku je 6018 m2.

Areál je na predaj ako celok, prípadne po častiach: 

-  2 x samostatný objekt so 16 bytovými jednotkami a pozemkom o výmere 3.449 m2 (32 bytov pred dokončením)

-  1 x samostatný objekt s 22 bytovými jednotkami a pozemkom o výmere 2.569 m2 (momentálne pred vydaním stavebného povolenia).

Cena za dva objekty s 32 samostatnými bytmi vrátane pozemkov (3449 m2)a parkovísk je 2 200 000 €. (Byt s vlastným parkovacím státím 68.750,-€)

V prípade kúpy ako celku (54 bytov) je cena dohodou.

Maklér:

makler
Maklér:Dušan
Telefón:0903822653
E-mail:info-ZVNC-mediator.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
globe