+421 903 822 653 

Nehnuteľnosti na mape

Všetky Nehnuteľnosti

Reality

Investičná príležitosť - služobné byty v priemyselnej zóne

Cena: 196 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Malacky
Obec:Malacky
Ulica:Továrenská
Kategória:Byty
Druh:iný byt
Úžitková plocha:154 m2
Stav objektu:novostavba
Poschodie:0 / 0
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:1469035

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Malacky: Predaj komplexu bytov v priemyselnej časti mesta na Továrenskej ulici, v blízkosti diaľničného privádzača na diaľnicu D2.

Možnosť kúpy od jednej domovej bunky (= 4 byty) až po celok (=32 bytov).

Táto industriálna lokalita bola už v minulosti investormi a odborníkmi na priemyselné a strategické nehnuteľnosti vyhodnotená ako jedna z najlepších na Slovensku. Momentálne sa tu nachádza viacero nadnárodných koncernov a dodávateľov pre automobilový priemysel.

Byty sa nachádzajú v novovytvorenom uzatvorenom oplotenom areáli a sú priamo dostupné z ulice Továrenská. Sú súčasťou súboru 32 bytov umiestnených v dvoch jednopodlažných samostatných celkoch (16 bytov + 16 bytov), ktorých základná konštrukčno-dispozičná jednotka je opakujúca sa bunka tvorená štyrmi bytmi tak, že sú dva a dva byty prístupné z opačných strán objektu, priamo z priľahlého terénu. Každý byt tvorí samostatnú funkčnú časť stavby s vlastným vstupom.

Byty sú jednoizbové, o celkovej výmere 38,5 m2, so samostatným spacím kútom prístupným z obývacieho priestoru. Súčasťou dispozície bytu sú aj kuchyňa, WC s kúpeľňou a zádverie. Majú moderné elektrické kúrenie a ohrev úžitkovej vody a tiež napojenie na vodovodnú, kanalizačnú a elektrickú sieť (nízka energetická náročnosť). Byty budú odovzdané v štádiu štandard (kuchynská linka, sanita, podlahy, svetlá, zásuvky a vypínače).

Z vizuálnej stránky je celý objekt navrhnutý ako prízemný, s jedným nadzemným podlažím, zastrešený sedlovou konštrukciou krovu. Svojím tvarom, výškovým zónovaním a celkovým architektonickým riešením bude objekt korešpondovať s jestvujúcou architektonickou štruktúrou okolitých objektov. Momentálne je vo výstavbe, predávať sa bude skolaudovaný, v štádiu štandard.

Celková výmera pozemku je 188 m2 + podiel na spoločnej ceste a vonkajších parkovacích státiach.

Areál je tiež na predaj ako celok – komplex 32 bytov s pozemkom o celkovej výmere 3.449 m2.

Cena za jednu bunku so 4 samostatnými bytmi vrátane pozemku je 196.000,- Eur + DPH  (= 49.000,- Eur + DPH za jeden byt).

Maklér:

makler
Maklér:Dušan Frýbert
Telefón:0903822653
E-mail:frybert-ZVNC-mediator.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
globe