+421 903 822 653 

Nehnuteľnosti na mape

Všetky Nehnuteľnosti

Reality

1-izbový byt na Továrenskej ulici

Cena: 59 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Malacky
Obec:Malacky
Ulica:Továrenská
Kategória:Byty
Druh:1 izbový byt
Úžitková plocha:39 m2
Stav objektu:novostavba
Poschodie:0 / 0
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:1469040

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Malacky: Predaj 1-izbového bytu v priemyselnej časti mesta na Továrenskej ulici. Byt sa nachádza v novovytvorenom uzatvorenom oplotenom areáli a je priamo dostupný z ulice. Je súčasťou súboru 32 bytov umiestnených v dvoch jednopodlažných samostatných celkoch na spôsob radového domu (16 bytov + 16 bytov), pričom každý byt tvorí samostatnú funkčnú časť stavby (vlastným vstupom a obvodovými stenami). V katastri nehnuteľností je byt vedený ako služobný.

Dispozíciu bytu o výmere 38,5 m2 tvorí kuchyňa, WC s kúpeľňou, zádverie a samostatný spací kút prístupný z obývacieho priestoru. Byt má moderné elektrické kúrenie a ohrev úžitkovej vody a tiež napojenie na vodovodnú, kanalizačnú a elektrickú sieť (nízka energetická náročnosť). Byt bude odovzdaný skolaudovaný, v štádiu štandard (sanita, podlahy, svetlá, zásuvky a vypínače). Momentálne je pred dokončením, kolaudácia 1. štvrťrok 2020.

Parkovanie je možné priamo pri objekte, podiel na spoločnej ceste a vonkajších parkovacích státiach je súčasťou predaja. 

Pre firmy možnosť odpočtu DPH.

 

Maklér:

makler
Maklér:Dušan Frýbert
Telefón:0903822653
E-mail:frybert-ZVNC-mediator.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
globe