+421 903 822 653 

Nehnuteľnosti na mape

Všetky Nehnuteľnosti

Reality

Lukratívny priemyselny pozemok 1,12 Ha - INDUSTRIAL PLOT

Cena: 35,00 €/m2
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Malacky
Obec:Malacky
Kategória:Pozemky
Vodovod:pri pozemku
Elektrina:na pozemku
Plyn:pri pozemku
Kanalizácia:pri pozemku
Plocha pozemku:13091 m2
 
ID inzerátu:1468981

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Malacky: Predaj nehnuteľností v priemyselnej zóne mesta na Továrenskej ulici. Táto industriálna lokalita bola už v minulosti investormi a odborníkmi na priemyselné a strategické nehnuteľnosti vyhodnotená ako jedna z najlepších na Slovensku. Ide o posledné priemyselné pozemky týchto rozmerov a v takejto pripravenosti v Malackách.

Pozemky sa nachádzajú v uzavretom stráženom areáli a sú usporiadané do 4 ucelených blokov (celkov), ktorých celková výmera je vyše 90.000 m2. Prvým z nich je pozemok o celkovej výmere 11.214 m2 (1,12 Ha). Pozemok je čistý, rovinatý, nachádza sa priamo pri vchode do areálu. Popri pozemku vedia asfaltová komunikácia a sú k nemu dotiahnuté všetky inžinierske siete (voda, plyn, elektrina, kanalizácia).

Hlavnou devízou areálu je jeho dostupnosť kamiónovou a železničnou dopravou. Priamo do areálu vedie fungujúca železničná vlečka, ktorá ústi do železničnej stanice Malacky. Napojenie na diaľnicu D2 (Bratislava - Brno) je taktiež veľmi pohodlné (cca 2 km po nových asfaltových komunikáciách vedúcich cez priemyselný park, mimo mestskej zástavby). Do areálu je prístup aj po komunikácii 1. triedy, vedúcej od Bratislavy-Stupavy-Lozorna, ktorá je pred mestom napojená na Továrenskú ulicu.

Strategická poloha mesta, výborná pripravenosť územia a možnosť napojenia na dostupné dopravné uzly robia túto ponuku jedinečnou.

K uvedenej cene 35,-€/m2 bude pripočítaná DPH.

V prípade záujmu o iné prerozdelenie pozemkov, prípadne kúpy ako celku alebo viacerých pozemkov je možná individuálna dohoda.

Maklér:

makler
Maklér:Dušan Frýbert
Telefón:0903/822653
E-mail:frybert-ZVNC-mediator.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
globe