Reality Záhorie - Veľký priemyselný pozemok 2,5 Ha - INDUSTRIAL PLOT

+421 903 822 653 

Nehnuteľnosti na mape

Všetky Nehnuteľnosti

Reality

Veľký priemyselný pozemok 2,5 Ha - INDUSTRIAL PLOT

Cena: 29,00 €/m2
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Malacky
Obec:Malacky
Kategória:Pozemky
Vodovod:pri pozemku
Elektrina:pri pozemku
Plyn:pri pozemku
Kanalizácia:pri pozemku
Plocha pozemku:25376 m2
 
ID inzerátu:1468987

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Malacky: Predaj nehnuteľnosti v priemyselnej zóne mesta na Továrenskej ulici. Táto industriálna lokalita bola už v minulosti investormi a odborníkmi na priemyselné a strategické nehnuteľnosti vyhodnotená ako jedna z najlepších na Slovensku.

Pozemok sa nachádza v uzavretom stráženom priemyselnom areáli priamo na Továrenskej ulici, s vjazdom cez hlavnú vrátnicu (zriadené vecné bremeno).

Výmera pozemku je 25.376 m2 (2,5 Ha). Ide o posledný voľný pozemok o takejto rozlohe v tejto priemyselnej zóne. Rozmer pozemku je takmer ideálny (200m x 120m), vhodný aj pre viacero subjektov alebo pre väčší zámer jedného subjektu. 

Pozemok je rovinatý, sčasti zatrávnený, vedie cezeň nevyužívaná železničná vlečka a stoja na ňom tri stavby: sklad kvapalných surovín 907 m2, štvorposchodová budova várne živíc (železobetónový skelet) 158 m2 a čerpacia stanica pohonných hmôt 85 m2.

Stavby sú vhodné na rekonštrukciu alebo asanáciu. Pri pozemku sú dotiahnuté všetky inžinierske siete (voda, plyn, elektrina, kanalizácia).

Na pozemok je vydané právoplatné územné rozhodnutie na výstavbu priemyselného areálu: objekty prevádzky pre stredisko recyklácie odpadu.

Hlavnou devízou areálu je jeho dostupnosť kamiónovou a železničnou dopravou. Priamo do areálu vedie fungujúca železničná vlečka, ktorá ústi do železničnej stanice Malacky. Napojenie na diaľnicu D2 (Bratislava - Brno) je taktiež veľmi pohodlné (cca 2 km po nových asfaltových komunikáciách vedúcich cez priemyselný park, mimo mestskej zástavby). Do areálu je prístup aj po komunikácii 1. triedy, vedúcej od Bratislavy-Stupavy-Lozorna, ktorá je pred mestom napojená na Továrenskú ulicu.

Strategická poloha mesta, výborná pripravenosť územia a možnosť napojenia na dostupné dopravné uzly robia túto ponuku jedinečnou. 

Cena 29 €/m2 + DPH.

Maklér:

makler
Maklér:Dušan Frýbert
Telefón:0903/822653
E-mail:frybert-ZVNC-mediator.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
globe