+421 903 822 653 

Nehnuteľnosti na mape

Všetky Nehnuteľnosti

Reality

Priemyselný pozemok Dúbravka-3300 m2-parkovanie stavebných strojov

Cena: 85,00 €/m2
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava IV
Obec:Bratislava-Dúbravka
Kategória:Pozemky
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Plocha pozemku:3300 m2
 
ID inzerátu:1469065

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Bratislava: Predaj priemyselného pozemku o výmere cca 3300 m2 (pozemok č 1), nachádzajúceho sa v okrajovej lokalite mestskej časti Dúbravka, v priemyselnom areáli bývalého Technického skla .

Podľa platného územného plánu je pozemok vhodný predovšetkým na výstavbu priemyselných stavieb, skladov, administratívnych objektov, parkovanie stavebných strojov.

Rozmery pozemku sú cca 96x34m, so všetkými IS pri pozemku (voda, plyn, elektrina, kanalizácia). Inžinierske siete sú kapacitne pripravené na odber pre ťažký priemysel.

Na pozemok je prístup cez vnútroareálové komunikácie, na ktorých je zriadené právo neobmedzeného prechodu a prejazdu pre vlastníka uvedeného pozemku. Pozemok je prístupný aj pre kamiónovú dopravu, z diaľničného privádzača Bory je to asi 1,5 km, ľahká dostupnosť je z Dúbravky, Lamača alebo Devínskej Novej Vsi - pár minút autom alebo mestskou hromadnou dopravou, ktorá má zastávku priamo pred areálom.

Pozemok je jedinečný nielen svojím priemyselným charakterom, polohou v blízkosti prudko sa rozvíjajúcej lokality hlavného mesta a okamžitou pripravenosťou k výstavbe, ale aj bezkonkurenčnou cenou (85,- €/m2 + DPH).

Maklér:

makler
Maklér:Dušan Frýbert
Telefón:0903822653
E-mail:frybert-ZVNC-mediator.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
globe