+421 903 822 653 

Nehnuteľnosti na mape

Všetky Nehnuteľnosti

Reality

 

REALITNÝ MAKLÉR

Náplň práce
Akvizícia nových ponúk, aktualizácia ponúk, komunikácia s klientmi, obhliadky so záujemcami, spolupráca s vedením spoločnosti pri obchodnom prípade, účasť na poradách.


Požiadavky
Požadujeme spoľahlivosť, samostatnosť, chuť pracovať naplno, vysoké pracovné nasadenie, lojalitu, ochotu učiť sa, ochotu príjmať nové nazory.  Nevyhnutná je práca s WORD, EXCEL, internet. 


Ponúkame
Ponúkame mladý a príjemný kolektív, úvodné zaškolenie, výbornú marketingovú podporu predaja, komplexné služby pre klienta, spravovací software Realsoft, monitoring súkromnej inzercie, oslovovanie nových klientov, samostatnú flexibilnú prácu s  možnosťou vytvárania vlastných mikroprojektov za podpory kancelárie. Odmenu až 50% z dohodnutej provízie.

 

TIPÉR REALITNEJ KANCELÁRIE

Ide o osobu, ktorá má záujem o občasné privyrobenie si v realitnej kancelárii formou poskytnutia dôležitých informácií o nehnutelnosti, ktorá je alebo v blízkej budúcnosti bude na predaj.

Tipér musí poskytnúť našej kancelárii kontakt na vlastníka nehnuteľnosti, základné informácie o nehnuteľnosti a dohodne prvú náborovú obhliadku.

Tipér musí dôstojne reprezentovať kanceláriu a dôsledne vedieť informovať klientov o činnosti realitnej kancelárie Mediator s.r.o.

V prípade, že kancelária dotiahne obchodný prípad do úspešného konca, má tipér nárok na odmenu až do výšky 20% z dohodnutej provízie.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
globe